Ogrodzenia panelowe

Nasza oferta
Panele ogrodzeniowe
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór paneli ogrodowych od renomowanych producentów. Znajdziesz u nas zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne rozwiązania. Zajmujemy się również montażem paneli ogrodowych oraz doradztwem.

Płoty panelowe

Firmę kam-tech.info cechuje wysoka jakość usług. Wyróżnia nas doświadczenie i kompetencja naszych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności w dziedzinie montażu ogrodzeń panelowych.

Jesteśmy zawsze przygotowani do wykorzystania solidnych materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając długotrwałą ochronę. Dzięki naszemu doświadczeniu w planowaniu projektów, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i fachową usługę, która spełnia oczekiwania klienta.

Od wielu lat realizujemy ogrodzenia panelowe w Nowym Sączu i okolicznych miejscowościach, takich jak Limanowa, Grybów, Gorlice, Stary Sącz i wiele innych.

Zalety ogrodzeń panelowych

Ogrodzenie wykonane z metalowych paneli jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz czy śnieg. Ma również prosty, nowoczesny wygląd i jest dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i upodobań. Ogrodzenie panelowe nie wymaga specjalnej konserwacji i jest łatwe w utrzymaniu, co również jest dużym plusem. Przed podjęciem decyzji warto jednak rozważyć indywidualne potrzeby i warunki, w jakich ogrodzenie ma być stosowane.

Płoty panelowe – bezpieczeństwo i estetyka

Solidne płoty panelowe to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i ochrona przed intruzami. To także estetyczny dodatek, który uzupełni architekturę ogrodzenia lub domu.

Jaka odległość między słupkami ogrodzenia panelowego?

Rozstaw słupków pod ogrodzenie panelowe zależy od szerokości panelu, przekroju słupków i wymiaru obejmy mocującej panel, a dystans montażowy zwykle wyznacza producent systemu. Przy panelu o szerokości 250 cm odległość między słupkami to standardowo 257-258 cm.

Czym zasłonić ogrodzenie panelowe?

Osłona na płot panelowy powinna być dobrana do preferencji estetycznych, ale też do pełnionej funkcji. Jeżeli zależy Ci na maksimum prywatności, warto postawić na nieprześwitujące materiały, takie jak np. PVC, czy antracyt.

Osłony do ogrodzeń panelowych, takie jak taśmy ogrodzeniowe, siatki cieniujące, maty bambusowe, wiklinowe czy słomiane, są świetnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby dodatkowej prywatności i ochrony przed wiatrem czy słońcem, które jednocześnie są lekko prześwitujące. Spośród nich, najczęściej wybierane i najbardziej uniwersalne to siatki cieniujące oraz taśmy ogrodzeniowe.

Przęsła panelowe

W kwestii płotów panelowych obsługujemy kompleksowo, dysponujemy więc również przęsłami do płotów panelowych różnego rodzaju.

Ogrodzenia panelowe Nowy Sącz

Od wielu lat wykonujemy płoty panelowe i nie tylko na terenie Nowego Sącza i okolic. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chełmcu, który jest naszą bazą wypadową do wielu okolicznych miejscowości, takich jak Limanowa, Gorlice, Tarnów, Krynica-Zdrój, Grybów, Stary Sącz i wiele innych w całej Małopolsce.

 

Tylko sprawdzone marki