Ogrodzenia betonowe

Nasza oferta
Ogrodzenia betonowe
Ogrodzenia betonowe są trwałe i łatwe w utrzymaniu, wykonane z betonu wzmocnionego stalą. Składają się z płyt betonowych, które są ze sobą połączone. Są dostępne w różnych wzorach i kolorach, łatwe w montażu i zapewniają trwałą ochronę przed intruzami, hałasem i pyłem. W naszej ofercie znajdziecie betonowe zarówno ogrodzenia betonowe nowoczesne i ogrodzenia betonowe klasyczne.

Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Nowoczesne ogrodzenia wykonane z betonu charakteryzują się minimalistycznym designem, subtelnymi liniami i prostotą formy.

Oferujemy szeroką gamę wzorów i tekstur, które pozwalają dopasować ogrodzenie do stylu i charakteru posesji m.in. ogrodzenia z gładką powierzchnią, czy takie fakturze imitującej naturalne kamienie.

Ogrodzenia betonowe wzory

Jeżeli chodzi o wybór wzoru płotów betonowych, to jest w czym wybierać! Zarówno na rynku, jak i w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo propozycji i wariantów – któryś z nich na pewno przypadnie Wam do gustu.

Dwustronne ogrodzenia betonowe

To rozwiązania, przy których elementy ogrodzenia, takie jak słupki, czy bloczki mają wzór z każdej strony. To bardzo estetyczne rozwiązanie.

Klasyczne ogrodzenia betonowe

Klasyczne ogrodzenia od tych nowoczesnych różnią się większą dekoracyjnością i mnogością wzorów. W klasycznych ogrodzeniach częściej spotykamy również metalowe ozdobniki i wstawki różnego rodzaju.

Płoty betonowe dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne. Mamy również kilka opcji od sprawdzonych producentów do wyboru.

Płot z płyt betonowych

Płoty tego typu to ostatnio bardzo popularne rozwiązania. Wraz z trendem na minimalizm, naszedł trend na beton! Zobacz, jakie płoty betonowe mamy w ofercie. Możesz też skonstruować płot samodzielnie, z wykorzystaniem bloczków ogrodzeniowych, które również są dostępne w naszej ofercie.

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane to rodzaj ogrodzeń wykonanych z naturalnego kamienia łupanego. Kamień łupany jest uzyskiwany poprzez przecinanie bloków kamienia na płytki o nieregularnych kształtach. Ogrodzenia z kamienia łupanego dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i kształtach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do architektury ogrodu, czy budynku.

Ogrodzenia betonowe Nowy Sącz

Od wielu lat wykonujemy płoty betonowe i nie tylko na terenie Nowego Sącza i okolic. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chełmcu, który jest naszą bazą wypadową do wielu okolicznych miejscowości, takich jak Limanowa, Gorlice, Tarnów, Krynica-Zdrój, Grybów, Stary Sącz i wiele innych w całej Małopolsce.

Tylko sprawdzone marki