Ogrodzenia betonowe
Nasza oferta
Ogrodzenia betonowe
Ogrodzenia betonowe są trwałe i łatwe w utrzymaniu, wykonane z betonu wzmocnionego stalą. Składają się z płyt betonowych, które są ze sobą połączone. Są dostępne w różnych wzorach i kolorach, łatwe w montażu i zapewniają trwałą ochronę przed intruzami, hałasem i pyłem. W naszej ofercie znajdziecie betonowe zarówno ogrodzenia betonowe nowoczesne i ogrodzenia betonowe klasyczne.

Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Nowoczesne ogrodzenia wykonane z betonu charakteryzują się minimalistycznym designem, subtelnymi liniami i prostotą formy.

Oferujemy szeroką gamę wzorów i tekstur, które pozwalają dopasować ogrodzenie do stylu i charakteru posesji m.in. ogrodzenia z gładką powierzchnią, czy takie fakturze imitującej naturalne kamienie.

Klasyczne ogrodzenia betonowe

Klasyczne ogrodzenia od tych nowoczesnych różnią się większą dekoracyjnością i mnogością wzorów. W klasycznych ogrodzeniach częściej spotykamy również metalowe ozdobniki i wstawki różnego rodzaju.

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane to rodzaj ogrodzeń wykonanych z naturalnego kamienia łupanego. Kamień łupany jest uzyskiwany poprzez przecinanie bloków kamienia na płytki o nieregularnych kształtach.

Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i kształtach.

Tylko sprawdzone marki