Nasza firma

NASZA FIRMA, NASZE ZASADY
Kompleksowa obsługa, tylko sprawdzone marki.

Nasza firma istnieje na rynku od 2014 roku od tego właśnie czasu staramy się sprostać coraz to większym wymaganiom ze strony naszych klientów wprowadzając do naszej oferty nowe technologie jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą produkcją oraz montażem ogrodzeń wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z największą starannością ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami jak Betafence , Kost-Bet , Joniec , Wiśniowski,Globet ,Slabb oraz wiele innych stawiamy na jakość i profesjonalizm oferujemy produkty najwyższej jakości które spełnią państwa oczekiwania.

Kompleksowe usługi i montaż
Doświadczeni pracownicy
Nasi pracownicy to doświadczenie monterzy działający w branży od wielu lat.
Profesjonalny sprzęt
Nasz profesjonalizm to nie tylko wykwalifikowana kadra, ale i sprzęt dysponujemy własnymi wiertnicami, koparkami samochodami ciężarowymi.
Doradztwo i wsparcie klienta
Pomagamy, dostarczamy, realizujemy - kompleksowo doradzamy zarówno w małych przedsiębwzięciach, jak i dużych realizacjach.
NASZA OFERTA
Nasz asortyment
Sprawdź wszystko do twojego ogrodzenia
Nasz asortyment
Tylko sprawdzone marki
NASI PARTNERZY
Współpracujemy z najlepszymi producentami.
Każdy z naszych dostawców to sprawdzona marka na rynku, a ich produkty odznaczają się niezwykłą trwałością i jakością. Panele Wiśniowski i Betafence, ogrodzenia i systemy Joniec, wyroby betonowe firm SLABB, Kos-bet czy Globet to gwarancja udanej realizacji.